Start
 • Działamy od 12 marca 2013 roku, wcześniej jako Pisarz-Onliniak.cba.pl, teraz jako Nowinki Młodego Pisarza.
  Umożliwiamy publikowanie i organizowanie swojej twórczości literackiej (i nie tylko, możesz dodawać swoje filmy, gry fabularne, muzykę … wszystko co posiada przesłanie i ciekawą historię oraz publicystykę)
  Stworzony dla dzieci i młodzieży, pozwala pisać każdemu, niezależnie od wieku i umiejętności.
  Oto aktualny zrzut ekranu z panela autora :
  wsi-imageoptim-vsv-1024x640 Start  Ostatnio dodane
  ajax-loader-2 Start
  wsi-imageoptim-concrete-poetry-map-300x235 Start
  Witold Gombrowicz Ferdydurke Darmowy E-book doc pdfE-book master
  Zgłoś Błąd Issue: * Naruszenie praw autorskich Wulgarna treść Spam Błąd 404 (brak strony) Nie działająca funkcja Literówka Ukryj wpis
  Read more.
  wsi-imageoptim-concrete-poetry-map-300x235 Start
  Madziaaaa_14
  Zgłoś Błąd Issue: * Naruszenie praw autorskich Wulgarna treść Spam Błąd 404 (brak strony) Nie działająca funkcja Literówka Ukryj wpis
  Read more.
  wsi-imageoptim-concrete-poetry-map-300x235 Start
  NikomuMateo
  Zgłoś Błąd Issue: * Naruszenie praw autorskich Wulgarna treść Spam Błąd 404 (brak strony) Nie działająca funkcja Literówka Ukryj wpis
  Read more.
  wsi-imageoptim-concrete-poetry-map-300x235 Start
  Kociołfanthomas212
  Zgłoś Błąd Issue: * Naruszenie praw autorskich Wulgarna treść Spam Błąd 404 (brak strony) Nie działająca funkcja Literówka Ukryj wpis
  Read more.
  wsi-imageoptim-concrete-poetry-map-300x235 Start
  NiobeMesserschmitt
  Zgłoś Błąd Issue: * Naruszenie praw autorskich Wulgarna treść Spam Błąd 404 (brak strony) Nie działająca funkcja Literówka Ukryj wpis
  Read more.
  wsi-imageoptim-MY-FREEDOOM-e1463872584183_r9qftl-100x100 Start
  “Szczęście”Magda
  Zgłoś Błąd Issue: * Naruszenie praw autorskich Wulgarna treść Spam Błąd 404 (brak strony) Nie działająca funkcja Literówka Ukryj wpis
  Read more.

  Spis stron
  Jeśli nie możesz się zalogować, użyj tego linku : https://onliniak.ct8.pl/wordpress/wp-login.php?redirect_to=https%3A%2F%2Fonliniak.ct8.pl%2Fwordpress%2Fwp-admin%2F&reauth=1

  Przyślij swój wpis

  8+1=
  Niezalogowany
  #f2f2f2;text-align:center ;margin-bottom: 20px;font-size:16px;"> Dla Gościa
  Zalogowany
  #f2f2f2;text-align:center ;margin-bottom: 20px;font-size:16px;"> Dla autora
  #f2f2f2;text-align:center ;margin-bottom: 20px;font-size:16px;"> Tworzymy e-booka
  Może dziwnie to zabrzmi ale na naszej stronie, masz do dyspozycji 3 profile : jeden pod wpisami (Author detail), jeden pod onliniak.ct8.pl/user i jeden prywatny (Witaj, XYZ).
  Każdy z tych profili służy do czego innego, a ich jedynym wspólnym elementem jest biografia.
  Pierwszy obsługuje shortcode, czyli kody w postaci [coś tam], które pozwolą Ci umieścić w swoich wpisach (i biografii) wszystko → od formularzy kontaktowych, przez zakładki, po ankiety i quizy. Przykładowo jeśli wpiszesz [ TABS_B id=10040 ] w swojej biografii, to pod wszystkimi twoimi wpisami pojawi się zakładka, którą właśnie czytasz.
  Drugi profil pojawi się, gdy ktoś kliknie na ikonkę twojego avatara oraz na stronie autorzy. Ten profil jest najbardziej szczegółowy, możesz go wykorzystać do opisania siebie. Jeśli brakuje Ci opcji (tekst, przyciski itp) napisz do admina_Onliniaka. Tutaj możesz też zmienić avatar/tło. Już o usunięciu konta, zmianie hasła, loginu, mejla nie wspominam.
  W trzecim znajdują się Twoje największe sekrety : kod qr, który pozwoli Ci zalogować się w kilka sekund oraz logowanie się z mediami społecznościowymi i resztą.
  Do Ciebie należy, który profil wybierzesz i jak go wykorzystasz.
  Pole pisania nowych wpisów jest wprost zaśmiecone różnymi okienkami, dlaczego ?
  Każde z tych okienek pozwala na zaawansowaną edycję swojego wpisu.
  Mobile preview, to jak to mówię "przyśpieszacze", czyli "czysta" wersja wpisu, bez tła, czy zbędnych funkcji. Każdy wpis możesz udostępnić w wersji przyśpieszonej dopisując /amp/ na końcu linku (lub przesyłając dalej link z podglądu), Yoast SEO pokazuje jak Twój wpis będzie wyglądać w przeglądarce, Post reports zgłoszone błędy, Yuzo post to licznik popularnych wpisów (możesz wyłączyć liczenie wejść na swoją stronę), Guest author pozwala na zmianę nicku i opisu (przydatne na koncie anonimowym), Reaction button wyłącza "błękitne" przyciski (podoba mi się, nie podoba mi się), Creative Common pozwala zmienić licencję na której udostępniasz wpis, a ultimate members zabronić osobom niezalogowanym oglądania wpisu. Thumbnail external pozwala na używanie obrtazków z całego internetu jako swojego obrazka wyróżniającego, Sharif wyłącza przyciski udostępnienia w social mediach, post index dopisze linki obok spisu wszystkich wpisów (przydatne, gdy chcesz odsyłać ludzi i roboty google na inne strony), next script pozwoli ci wybrać co, kiedy i jak ma się pojawić na naszych social mediach.
  Chcesz, by inni mogli pobierać twoje pliki ale nie chce Ci się przepisywać adresu ?
  Użyj kodów → Download codes → Manage Releases → add new → Title to tytuł, artist to twórca, a w file wybierasz odpowiedni plik (może być zip, pdf, mp3, jpg) i klikasz w manage codes → wybierz swój plik → wybierz długość kodu, jego początek (prefiks), ilość kodów oraz ile razy kod może być wykorzystany. Następnie gotowy kod wysyłasz znajomym (tylko umieść kod do ściągania plików w widocznym miejscu download-code id)
  Jako autor musisz dbać o swoje wpisy, nic nie powinno się wydarzyć ale na wszelki wypadek klikając w reports zobaczysz wszystkie zgłoszone błędy. Możesz naprawić je samodzielnie lub poczekać na administratora.
  Masz genialny plan ale nie wiesz, czy nie trzeba czegoś aby poprawić ?
  Zapisz swoje przemyślenia jako szkic → Wybierz szkic dla przyjaciela → wybierz szkic i wpisz jak długo link ma być aktywny, przesyłasz link do przyjaciela, a on i tylko on może przeczytać Twój wpis i ewentualnie coś doradzić.
  Masz za dłużo wpisów ? Możesz je posegregować na 3 sposoby :
  Najbardziej oczywisty to tagi.
  Możesz też dodać hashtagi #Coś_Tam w treści wpisu lub jako tag.
  Albo stworzyć nową serię (okienko series), które działa … jak tagi ale ładnie wygląda po wyświetleniu (stwórz serię i napisz do admina_Onliniaka otrzymasz shortcode do wyświetlenia)
  Żeby zamieścić wpis, nie musisz się rejestrować. Możesz użyć konta anonimowego → wpisz login anonim i hasło anonim.
  konto anonimowe działa jak normalne ale nie może zostać usunięte, ani nie pozwala na usuwanie/modyfikowanie wpisów.
  Najbardziej chronione są adresy e-mail, wszędzie gdzie wpiszesz adres e-mail pojawi się *protected email* lub zielona kłódka. *protected email* są nie do odczytania, te z zieloną kłódką możesz kliknąć ale nie możesz skopiować adresu.
  Nazwisko nie jest nigdzie wyświetlane.
  Imię pojawi się, gdy wpiszesz je w drugim profilowym, jeśli chcesz możesz je usunąć.
  adresu IP nie da się odczytać.
  Czyli wychodzi na to, że jedyne co może Cię zidentyfikować to Twój styl pisma. Każdy ma swój, używa swojej interpunkcji, swojej pisowni, swojej gramatyki, swoich słów, długich lub krótkich zdań, ortografii lub nie. Tego niestety nie da się ukryć.
  Nie ma problemu, przyciski "podoba mi się/ nie podoba" możesz łatwo usunąć, zaznacz tylko reaction button przy wpisach.
  Komentarze możesz łatwo usuwać, zmieniać, odrzucać, oznaczać jako spam. Bezpośrednio z stron komentarze. Możesz też wyłączyć komentowanie swojego wpisu (wpisy → szybka edycja)
  Z ocenianiem zawsze był problem, musisz obserwować "błękitne przyciski", komentarze, social media, możesz też napisać do administracji (nie pomoże wiele więcej niż wskazanie co się podoba/ co nie podoba).

  Komentarze i pytania są mile widziane.

  * indicates required field

  Powered by Fast Secure Contact Form

  Otrzymuj najnowsze wpisy na mejla
  Jeśli chcesz zamówić newsletter, na swojego bloga/stronę społecznościową itp napisz przez formularz kontaktowy. Dziękujemy za promowanie naszej strony icon_wink Start
  Czyli pytania zebrane z formularzu kontaktowego i komentarzy :

  Czy moja babcia może publikować swoje wiersze ?
  Tak, każdy może publikować.

  Jest napisane, że dla dzieci i młodzieży.
  Czemu wszyscy to źle interpretują ? Głównie dla dzieci i młodzieży, a nie tylko dla nich.

  Kiedy zaczęliście ?
  12 marzec 2013

  Kradniecie wiersze
  Po tym komentarzu na stronie pojawiła się licencja Creative Common u wszystkich autorów.

  Ta strona mnie denerwuje (było nieco ostrzej w oryginale)
  To dlatego, że budzi emocje.

  Gdzie jest forum ?
  forum.onliniak.ct8.pl, podobnie księga-gości.onliniak.ct8.pl

  Czy ktoś oceni moje wpisy ?
  Napisz przez formularz kontaktowy ale wiele więcej niż wskazanie co się podoba, co nie, nie zrobimy.

  W czym pomagacie ?
  W publikacji wierszy i nie tylko.

  Szukamy redaktorów, szczegóły na formularzu kontaktowym.
  Na chwilę obecną potrzeba osób, które potrafią profesjonalnie lub mniej doradzać i oceniać poezję/prozę. Przydałby się też jakiś grafik albo ktoś od prowadzenia social mediów i promocji naszej strony w internecie, w szkołach, na osiedlach, na ulicach, w miastach, we wsiach … wszędzie.
  W zamian otrzymasz niemal nieskrępowaną swobodę tworzenia lepszych Nowinek Młodego Pisarza.
  Wszyscy autorzy i komentujący mogą podać swój adres bitcoin,
  autorzy w https://onliniak.ct8.pl/wordpress/wp-admin/profile.php
  komentujący w odpowiednim polu komentarza.

  Jeśli brakuje Ci bitcoinów, zobacz http://onliniak.ct8.pl/wordpress/bitcoin-faucet/
  Zebrane bitcoiny możesz wymienić na pieniądze (Paxful,ShakePay), usługi (http://bitcoin.pl/placowki), opłatę rachunków (https://bitcantor.com/?utm_source=banner-v2&utm_campaign=bitcoinpl&utm_medium=main#pay-bills) lub karty podarunkowe (gyft).
  Dodatkowo to Ty ustalasz wysokość wygranej.
  Jeśli nie masz adresu bitcoin, wystarczy pobrać aplikację jaxx na androida
  po stworzeniu nowego portfela (new wallet), zobaczysz napis : Your Current Bitcoin Address i dziwne numerki → te numerki to właśnie twój adres.
  Wklej je w odpowiednim polu, pamiętaj że ulegną zmianie po każdej wpłacie i otrzymuj drobne w zamian za komentowanie i pisanie … zazwyczaj.

  Dodatkowe satoshi za klikanie reklam (tylko sprawdzone serwisy, podano linki referencyjne, wchodząc z takiego linku przekazujesz niewielką kwotę dla osoby zapraszającej) :
  https://bitsforclicks.com/?r=5U4BXQ9HMCVZPNZ
  http://btcclicks.com/?r=f18622fa
  I aplikacja na androida → pobierz BitMaker i wpisz G88TSU przy rejestracji, by dostać 2500 satoshi (zapraszający także otrzyma 2500 satoshi)

  Najczęściej wybierana reakcja : Nie podoba mi się!
  Oceń mnie !
  • Nie mam zdania 
  • Podoba mi się 
  • Nie podoba mi się 

  Mogą Cię zainteresować również :