Prace na stronie, a Wiadomości w TV

Co się dzieje, tego nikt pojąc nie zdoła.

Coraz więcej prac o smutnej treści na stronie, a w TV ciągle mówią o jakiś mordercach, o końcu świata albo wybuchają jakieś inne awantury .

A ja, wiem juz chyba co się dzieje, zmienia się społeczeństwo.

Teraz wszyscy oczekują awantur i się przejmują, ze ktoś zrobił coś złego, czyż nie ?

Drodzy Czytelnicy, tak doprowadzacie do ” konca swiata ” , bowiem nie bedzie to zaden meteor co spadnie na Ziemie (jak w Rosjii), nie bedzie ani powodz co zaleje pol Swiata, ani nic takiego.

”Koncem Swiata” bedzie Nasza nieczulosc i brak wspolczucia , a myslicie , ze po co tyle o mordercach mowia ? Poniewaz to ma jakies istotne znaczenie ? Nie. Jest to taka jakby ”Zaslona dymna” zrobiona specjalnie po to by ”w trosce o obywateli” zapewnic im rozrywke.

W ten sposob bedzie jak w pewnej komedii pt ”Egzorcysta” – Zly Duch wyjdzie z TV .

Podobnie Wasze prace, ktore wszystkie maja tresc smutna, a najczesciej milosna . Swiat bedzie taki jak Wy ( zauwazyliscie ze mowie nieco jak ksiadz na kazaniu, nie ? )

Ale nie o tym teraz, to takie spostrzezenie, a co do Waszych prac to nie mozna by tak pisac wierszy weselszych ? Milo by bylo gdybyscie zamiescili swoje komentarze na ten temat, i wiedzcie ze czasy te sie kiedys skoncza, dlatego mozecie teraz zwracas sie do admina_Onliniaka ze swoimi problemami, a on jakos sprobuje Wam pomoc, nie ?

Admin_Onliniak

19:24 22 August 2013

Rafael Pszenny

Onliniak@gmail.com

Dodał(a) Rafael
Dnia czwartek, 22 Sierpień 2013
Kategoria Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google/Bing/Yandex Translate